Який ресторан вибрати в Івано-Франківську?

30.06.2019

Який ресторан вибрати в Івано-Франківську?

Кращі ресторани Івано-Франківська. Частина 1

Рейтинг Закладів харчування згідно сервісу Tripadvisor

В наш список потрапили тільки кращі ресторани Івано-Франківська за рейтингом сервісу для туристів Tripadvisor , які найбільше позитивно оцінені .

Інформація буде корисна, якщо ви шукаєте заклад в Івано-Франківську де можна смачно поснідати, пообідати чи повечеряти в місті Івано-Франківськ.

Отже, представляємо для наших гостей рейтинг закладів харчування, який складається з розділів Місцева кухня і Помірні ціни.

Місцева кухня

Пивний клуб і Бістро ДЕСЯТКА

Надзвичайно популярний заклад харчування як серед мешканців Івано-Франківська так і гостей міста. Справжня  родина, яка зустрічає своїх гостей в динамічній атмосфері руху та позитиву!

Оцінка 4,5 357 відгуків . Адреса вул. Шашкевича, 4, Івано-Франківськ 76018 Україна

Фамілія

Дуже смачна їжа. Ресторан Фамілія - ресторан родинної кухні зі смачними стравами,прекрасною атмосферою, якісним та професійним обслуговуванням.

Оцінка 4,5 152 відгуки. Ресторан знаходиться в центрі міста Івано-Франківськ за адресою вул. Незалежності, 31, Івано-Франківськ 76000 Україна

Перша сімейна ресторація Мулярових

Хочете поринути в історію старовинного міста і культурного середовища Галичини? Тоді рекомендуємо Вам відвідати Першу сімейну ресторацію Мулярових.

Оцінка 4,5 136 відгуків Помешкання Ресторації вул. Чорновола, 5, Івано-Франківськ 76018 Україна

Ресторан Франко

Ресторан знаходиться в самому серці старого Станіславова. Площа Ринок з унікальною і єдиною за своїм образом Ратушою, поряд католицький Катедральний собор, Сакральна площа та родинний Католицький Костел засновників Станіславова.

Отже оцінка 4,5 73 відгука і третє місце в рейтингу Tripadvisor. Адреса ресторану вул. Галицька, 9, Івано-Франківськ Україна

Помірні ціни

ШпиндеL

Перший антикварний ресторан м.Івано-Франківська. До вашої уваги унікальний старовинний інтер'єр та автентична кухня!

Оцінка закладу 5,0 44 відгуки. Завітати до закладу можна за адресою вул. Південний Бульвар, 21, Івано-Франківськ 76000 Україна

Італійський ресторан Fabbrica

FABBRICA – італійський ресторан з українськими продуктами
Українські продукти. Одним з головних принципів на FABBRICA є використання виключно українських продуктів, переважно локальних фермерських.

Відкритість. FABBRICA спроектована таким чином, щоб практично всі робочі процеси були відкриті поглядам гостей. Ви можете на власні очі бачити як мелють борошно, ліплять фреш-пасту, готують піцу та інші страви безпосередньо в залі.

Доступність. Від самого початку ми ставили за мету зробити заклад з доступними цінами за безкомпромісної якості, оскільки, віримо у філософію «ресторан на кожен день». Тому, в нас ви не знайдете широкого меню чи дорогих страв, проте, завжди можете розраховувати на свіжість і якість продуктів за доступною ціною.

Оцінка закладу 4,5 209 відгуків Заклад знаходиться в самому центрі міста поряд Площа Ринок та Ратуша а також Вірменський Костел та Єврейська Синагога. Адреса вул. Вірменська, 1 пл. Ринок, Івано-Франківськ 76018 Україна

Громадський ресторан URBAN SPACE 100

Це унікальний та перший напевно не тільки в Україні а і в цілому світі ресторан. Засновниками є 100 соціально активних людей, яких об’єднує ідея якісного розвитку міського простору. Ресторан є успішним прикладом об’єднання громади навколо спільної ідеї. Унікальність проекту у тому, що 80% прибутку ресторану направлено винятково на реалізацію громадських проектів.

Оцінка рейтингу 4,5 153 відгуки. Адреса цього унікального закладу вул. Михайла Грушевського 19, Івано-Франківськ 76018 Україна

Ресторан Надія

Родзинкою меню є сторінка м’ясних делікатесів власного виробництва. Сирокопчені, копчені, варені ковбаси, кров’янка та гурка, фаршировані фруктами та ягодами балики, запечені молочні поросята та окіст є улюбленими стравами наших гостей. Усі делікатеси ми виготовляємо з натурального м’яса за особливими технологіями у спеціальній австрійській камері Шаллер. М’ясні та ковбасні вироби, варення, желе, сиропи та інші гастрономічні смаколики власного виробництва

Оцінка ресторану 4,5 74 відгуки Адреса Ресторану вул. Незалежності, 40, Івано-Франківськ 76018 Україна

Частина 2 (незабаром)

Залишити свій відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

envelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram