Правила бронювання і проживання

1. "Бронювання квартири" (БРОНЬ) - це взаємна домовленість між замовником і виконавцем, в наслідок якої виконавець зобов'язується надати відібрану замовником квартиру (квартири) в обумовлений термін, за що замовник оплачує виконавцю суму рівну вартості квартири. Без внесення оплати процес називається «усна домовленість» про оренду квартири подобово.

2. На підтвердження бронювання квартири Вам необхідно сплатити суму, в розмірі вартості першої доби оренди квартири (або більше в високий період і свята), термін оплати броні - добу з моменту її оформлення, при оплаті пізніше цього терміну узгодьте можливість оплати з менеджером.

3. У разі подальшої оренди квартири подобово на обумовлені в бронюванні терміни, сума бронювання є частиною орендної вартості та віднімається під час остаточного розрахунку за оренду.

4. У разі відмови від оренди за 21 днів до першого дня оренди або раніше, сума бронювання повертається замовнику за вирахуванням витрат на отримання та пересилання грошей. Це правило не поширюється на бронювання квартири на Новий Рік та травневі свята, про що вас обов'язково попередять при бронюванні.

5. У разі відмови від оренди або зміні дат оренди замовником у строки пізніше термінів, обумовлених в п.4, сума бронювання не повертається і є оплатою виконаних послуг з підбору та бронювання квартири.

6. При заповненні заявки вкажіть, який метод бронювання вас влаштовує, у листі-відповіді ви отримаєте реквізити для здійснення платежу.

7. Квартири, які ми здаємо для оренди подобово, розраховані на певну кількість гостей, тому точно вказуйте скільки гостей бронює квартиру. В іншому випадку можливий перегляд вартості оренди або відмову від оренди квартири подобово без повернення депозиту. Квартири здаються для проживання. У разі інших цілей оренди обов'язково узгодьте їх з менеджером.

8. У момент вселення в квартиру ви повинні сплатити весь термін оренди за вирахуванням суми внесеної в рахунок бронювання (тобто проживання оплачується вперед в обов'язковому порядку). Якщо ви забронювали квартиру на 5 днів, а вирішили залишитися на 2 (це зміна дат оренди) - бронювання вважається недійсним, сума за бронювання не повертається, а менеджер пропонує варіанти, вільні на Вас період.

9. У разі скасування подобової оренди квартири з ініціативи орендаря сума передоплати повертається за вирахуванням штрафний суми. Звичайна штрафна сума становить еквівалент вартості 1-2 діб після дати повідомлення про скасування оренди, в залежності від часу сповіщення і звільнення квартири. При цьому вартість оренди може бути переглянута з урахуванням терміну проживання.

10. Ми бронюємо будь-яку квартиру на термін від 1-ї ночі, яка запропонована на сайті і вільна та цікавить Вас. Для того щоб дізнатися, чи вільна квартира, заповніть форму бронювання або зв'яжіться з нами.

11. Доба оренди квартири розраховується з умови, що час вселення в квартиру після 13:00, час виселення до 11:00. Час виселення з квартири не залежить від часу заїзду в квартиру.

12. При бронюванні квартири в високий період і на святкові дати БРОНЬ має на увазі оплату більшої суми, аж до всього терміну оренди квартири подобово.

13. Бронь активується тільки після отримання оплати. При цьому ви отримаєте лист з підтвердженням бронювання, датами прибуття, від'їзду, адресою квартири і іншими даними. Якщо у вас залишилися питання з бронювання або проживання в квартирі подобово обов'язково узгодьте їх до оплати. В іншому випадку вважається що орендар вніс оплату після того, як ознайомився з умовами бронювання та оренди квартири подобово і зобов'язується їх виконувати.

14. Доба оренди квартири вважаються з 13:00 до 11:00 наступної доби. При бажанні заїхати в квартиру раніше 13:00 обов'язково попередьте про це менеджера в замовленні.

15. Без отриманої передоплати бронь квартири подобово не активується, тому уважно відправляйте дані про грошовий переказ, не використовуйте не обумовлені платіжні системи, методи передоплати. Якщо грошовий переказ не отримано БРОНЬ вважається не активною, а ви заселяєтеся в вільну квартиру на момент вашого приїзду.

16. Якщо замовник оплатив БРОНЬ, вона залишається дійсною до 20-00 першого оплаченого дня, якщо замовник не попередив Менеджера про пізнє прибуття в заявці. Пізніше квартира може бути здана за рішенням адміністратора.

17. Якщо ви хочете замовити трансфер з аеропорту або ж / д. вокзалу ви повинні сплатити його попередньою передоплатою.

18.  Якщо ви замовили трансфер при оформленні броні і відмовилися від нього менш ніж за 24 години до прибуття, вартість трансферу все одно враховується при оплаті оренди.

19. У разі форс-мажору (аварія в будинку, відсутність води, опалення, електроенергії, судові заборони, аварія на вулиці та ін.) Квартира буде замінена такій самій або кращої квартирою тієї ж вартості.

20.Ми гарантуємо 100% заселення в заброньований квартиру, виключаючи форс-мажорні ситуації.

21.Після розрахунку Вам буде видана квитанція про оплату оренди квартири, яка є повноцінним підтверджуючим документом для бухгалтерії.

Правила оренди квартири

1. Для оренди квартири вам необхідно мати документ, що засвідчує особу (паспорт цивільний, закордонний паспорт, права в пластиці). Інформація про замовника, збережена виконавцем, дається замовником добровільно, є конфіденційною і не підлягає розголошенню.

2. Ми здаємо квартири подобово в Івано-Франківську для житла.

3. Якщо Ви орендуєте квартиру подобово для інших цілей (офіс зустріч, день народження, зйомки і т. Д.) - Ви повинні попередити про це менеджера. В іншому випадку можлива відмова від оренди без повернення депозиту.

4. Якщо Ви приїжджаєте з тваринами, Ви повинні попередити про це менеджера. В іншому випадку можливий перегляд ціни в сторону збільшення або відмова від оренди без повернення депозиту

5. Якщо Ви замовили трансфер з аеропорту або ж / д. вокзалу Вас зустріне наш водій з табличкою "PODOBOVO" і доставить до квартири. В обов'язок водія не входять послуги носія, тому якщо Ви про це просите не забудьте віддячити йому. У разі тривалого очікування (більше години) вартість трансферу буде збільшена на вартість простою автомобіля.

6. Водій доставить Вас до квартири, де Ви зможете оплатити весь термін оренди, і будуть заповнені необхідні документи, видані ключі.

7. Якщо ви хочете замовити трансфер з аеропорту або ж / д. вокзалу ви повинні сплатити його попередньою передоплатою.

8. Якщо Ви не замовляєте трансфер, ми чекаємо Ваш дзвінок з аеропорту, вокзалу, мінімум за 30 хвилин до вашого приїзду в квартиру. По можливості наш представник постарається зустріти Вас на квартирі.

9. Якщо ви хочете заселитися в квартиру в неробочий час (з 20:00 до 9:00) вам доведеться самостійно отримати ключ і розрахуватися. Вас чекатиме черговий, який видасть вам ключ і прийме оплату.

10. У момент отримання ключів від квартири Ви підписуєте договір про подобову оренду квартири, оплачуєте повний термін Вашого проживання, відповідно до бронюванням і страховий депозит (на вимогу менеджера), який буде повернений вам в день вашого від'їзду, отримуєте інформаційний лист з адресою та телефоном орендованої квартири і ключ від квартири.

11. Оплата оренди квартири приймається в гривнях.

12. При отриманні ключа від квартири і внесення оплати вам повідомлять реквізити для підключення WiFi інтернету в квартирі.

13. Ціни на нашому сайті приведені в гривнях за добу оренди (добу зважають на 13-00 до 11-00 наступного дня). Ціна наведена за всю квартиру, а не за кількість проживаючих осіб.

14. У день вашого від'їзду, наш менеджер прийде в квартиру, щоб забрати ключ і перевірити справність техніки, меблів, квартири.

15. Перелік послуг, які включені у вартість подобової оренди квартири.

16. У разі нанесення орендарем шкоди майну, квартирі, третім особам він зобов'язаний оплатити збитки.

17. Додаткові послуги, якість послуг яких не залежить від нас (телефонія, інтернет, кабельне ТБ ...) не впливають на вартість оренди квартири. У разі порушення надання таких послуг з технічних причин, вартість оренди не повертається, і вам буде запропонований інший варіант квартири.

envelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram