fbokbooking
 
apartments.if.ua

podobovo

SITE SLOGAN

РЕЄСТРАЦІЯ:

  • ​заїзд     14:00 - 22:00
  • виїзд      07:00 - 12:00

Номер (місце) в апартаментах надається при наявності паспорта чи документа, що його замінює.

Плата за проживання справляється з єдиною розрахунковою годиною – 12 годин поточної доби за місцевим часом. При проживанні менше доби плата стягується за повну добу, незалежно від розрахункової години.

При виїзді протягом 12 годин після розрахункової години плата стягується за півдоби, а при виїзді понад 12 годин – за повну добу.

Гості зобов’язані дотримуватися встановленого адміністрацією порядку проживання, дотримуватися чистоти, дотримуватися правил пожежної безпеки, при виході із номера замкнути його та здати ключ в установленому порядку, відшкодовувати збитки в разі втрати або пошкодження майна апартаментів у відповідності з чинним законодавством.

Гостям, що проживають в апартаментах, не дозволяється заносити та зберігати у номері речовини, матеріали та предмети, що є небезпечними для життя та здоров’я громадян та житла.

Забороняється залишати в помешканні осіб на період своєї відсутності, а також передавати їм ключ від помешкання без попередження адміністрації.

Заміна постільної білизни, туалетних речей проводиться не рідше трьох днів.

Розміщення з домашніми тваринами заборонено.

Номери для некурців. В апартаментах заборонено курити.

Кредитні картки, що приймаються :  Visa

За розміщення дітей віком до 12 років на наявних місцях не стягується жодної плати.

За розміщення дітей віком 12 років та більше  або дорослих на наявних місцях стягується плата у розмірі UAH 100 з особи за ніч.

В апартаментах наявні додаткові місця (розкладний м’який куток).

Відсутня можливість розміщення дитячих ліжечок у номері.

Додаткові послуги не включаються автоматично в загальну вартість проживання і повинні бути оплачені окремо в помешканні.

Ануляціябронювання / Передоплата : для анулювання бронювання або передоплати звертатися за тел. +38066-01-77-221 або відправити лист на ел. адрес  podobovo.if.ua@gmail.com